Sales Desk Assistent – Rijswijk

Introductie

Vind je het leuk om onderdeel te zijn van dit mooie, internationale technische bedrijf? 

Organisatie

Deze wereldwijde organisatie houdt zich bezig met het optimaliseren van processen binnen de chemie en industrie. Eigenlijk het samenbrengen van technologie en engineering, in 150 landen. Binnen het kantoor in Nederland heerst een open, betrokken en gedreven werksfeer, men werkt er hard in een hele prettige setting. Je komt te werken in een klein, hecht team.

Functie

Eigenlijk begint het proces bij jou, jij bent degene die de offertes in het systeem invoert en zodoende daarna je collega’s aan het werk zet! Wat ga je doen:

  • Orders aanmaken in de CRM applicatie en deze toetsen op juistheid
  • Koppelen van de juiste mensen en business units aan de orders
  • Bijhouden van communicatie omtrent offertevragen in mailboxen


Functie-eisen

Voor deze functie zoeken we een regelaar en een aanpakker, iemand die nauwkeurig kan werken en het leuk vindt om zaken uit te zoeken. Verder:

  • Spreek en schrijf je goed Nederlands en Engels (Frans erbij is heel fijn!)
  • Heb je bij voorkeur enige ervaring in de B-2-B (order)administratie
  • Ben je een stressbestendige en gezellige teamplayer

Aanbod

Een goed aanbod, met goede voorwaarden zoals een 13e maand en 5 extra vrije dagen bovenop de 29 vaste dagen. Je bent 40 uur beschikbaar en je woont enigszins in de buurt.

Inlichtingen

José Wijkens 06-48540835

Sales Desk Assistent – Rijswijk
Schuiven naar boven